DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

O nás / About us

Můj první joreček k nám přišel na podzim v roce 2002 - můj drahoušek Nefík - Newll de Kethry .. když jsem si ho pořizovala, netušila jsem nic o balíčkování či výstavách a vlastně jsem vděčná náhodě, že jsem si pořídila pejska s PP... :))). K němu v roce 2003 přibyla fenečka Žolinka - Iluminion Gilovam.

První vrh jorečků u nás byl v roce 2004 .... a pak už to jelo :D :D :D

Na Silvestra roku 2008 jsem si splnila sen a ujala se zanedbané fenky barzoje, z téměř "legendárního" vrhu Příbramský permoník .. lidé velice rádi pomlouvali tento barevně unikátní vrh .. s Ájou jsme objely mnoho výstav, měly úspěch i neměly ...

V posledních několika letech u nás přibylo několik psů, a to hlavně díky mému úžasnému manželovi a jeho toleranci k mé vášni - mít psy, vystavování, závodům a občasnému vrhu, kdy vám štěňátka lítají pod nohama, překáží a ujídají z rukou :)))  - miminka s námi vyrůstají v bytě, ať je to malý jork či bulíček a ne jinak tomu bude i s případnými štěňátky tibetek ...

Každý náš hafan je s výborným původem, vždy testovaný na neduhy a nemoci, na které trpí dané plemeno, protože nám nejde jen o "vyprodukování" mimin za každou cenu, ale o odchov miminek, která budou přínosem pro chov. Proto pečlivě vybíráme i ženichy pro své slečny :) ..

Výstavy mě  "chytily"  tak moc, že jsem od té doby objela desítky, možná již téměř stovky výstav, kdy člověk tráví celý dny, víkendy kdesi na výstavišti, někdy přijíždíte domů s úsměvem na rtech, jindy naštvaní " jak vám ten rozhodčí ublížil a vašeho psa znectil" :D :D ..

Dnes již na výstavy jezdím opravdu pro radost, potkávám se s přáteli a lidmi, co trpní stejnou vášní ..